O Inmani

Co nas wyróżnia?


Inmani specjalizuje się w dostarczaniu kreacji graficznej oraz nowoczesnej technologii, gdzie nadrzędnym celem jest stworzenie w pełni użytecznych i funkcjonalnych aplikacji webowych oraz mobilnych. Rozpoczynając z nami współpracę poznasz ekspertów z różnych dziedzin - grafików, programistów systemowych, web deweloperów, speców od użyteczności.

Bezpośredni dostęp


Nigdy więcej "cichych telefonów" albo niedotrzymanych obietnic zadeklarowanych przez Account Managera. W przeciwieństwie do konkurencji chcemy, aby klient miał bezpośredni dostęp do ludzi pracujących nad jego projektem.

Skupieni na użyteczności


Technologia i kreacje to tylko tło dla prawdziwych celów biznesowych jakie powinna spełniać Twoja aplikacja. Aby zagwarantować sukces komercyjny Twojej aplikacji zadbamy o jej użyteczność i dostępność, a wszystko po to by uczynić ją maksymalnie intuicyjną i prostą w użyciu.

Praca dla największych


Nie będziemy chwalić się doświadczeniem. Na naszą "obronę" powiemy tylko, że wśród nas są ludzie których praca zyskiwała uznanie wśród takich klientów i marek jak Citroen, Karcher Polska, Cinema City, P&G, Maspex, Puma, Bruno Banani, Mexx, Polkomtel, Big Star, Grupa Żywiec i wiele innych.

Zafiksowani na technologie


Uchodzimy za entuzjastów nowych technologii dostarczających nieprzeciętnych rozwiązań z świata aplikacji webowych i mobilnych. Nasi deweloperzy specjalizują się w nowoczesnych językach skryptowych tj. Python, Ruby, PHP, JavaScript i ActionScript.

Małe, zwinne, kreatywne zespoły


Nie pracujemy w 15 osobowych zespołach gdzie 9 osób nie ma pojęcia co ma robić. Małe zespoły projektowe gwarantują wysoką efektywność i skuteczność działania.

Mamy zasady


1. Nie realizujemy "świetnych pomysłów" których nie da się wykonać.
2. Nie odbiegamy od początkowych założeń i koncepcji.
3. Wymagamy kreatywności od wszystkich.
4. Poznaj cel projektu i jego zamierzony efekt.